برگزاری اولین نمایشگاه محصولات خرد خانگی، حج و سفر
١٣٩٧/٠٣/٢١
برگزاری اولین نمایشگاه محصولات خرد خانگی، حج و سفر
 
برگزاری اولین نمایشگاه محصولات خرد خانگی،حج و سفر از 23 خرداد ماه در محل دائمی                     نمایشگاه های بین المللی استان قزوین
به گزارش روابط عمومی شرکت نمایشگاه هایبین المللی استان قزوین هادی طاهرخانی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت :  با توجه به تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در حمایت از کالای ایرانی و نیز توصیه به حجاج در خصوص پرداختن تنها به معنویات این سفر، با همکاری سازمان حج و زیارت استان قزوین این نمایشگاه برپا می شود.
وی با اشاره به وضعیت بازار ارز کشور و تلاش در جهت جلوگیری از خروج آن، یادآور شد: برای نخستین مرتبه و در راستای استفاده حجاج از کالاهای مرغوب، 2 هزار 500 حاجی این استان که امسال به حج مشرف می شوند از بازدید کنندگان ویژه این نمایشگاه خواهند بود.
وی یادآور شد :  ملزومات احرام و همه وسایل قبل و بعد از سفر حاجیان از سوی تولیدکنندگان داخلی در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.
طاهرخانی به همکاری بنیاد تعاون سپاه با حضور فروشگاه های زنجیره ای یاس در این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: 70 غرفه پوشاک، اسباب بازی، پارچه، چادر، انواع کالاهای مذهبی در کنار برخی اقلام ضروری پس از سفر حاجیان از جمله روغن و برنج با قیمت تولیدی در فضایی به مساحت 4000 مترمربع  به بازدیدکنندگان عرضه خواهد شد.
نمایشگاه محصولات خرد خانگی و ملزومات حج و سفر در مدت برگزاری  از ساعت 16 تا 22 در محل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین برگزار خواهد بود.